Een wake bijwonen

Een wake bijwonen

Bij wakes wordt er ‘gewaakt’ voor de vreemdelingen in detentie. Er wordt stilgestaan bij deze mensen die zonder papieren achter slot en grendel zitten. Wilt u een wake bijwonen? U kunt contact opnemen met de organisatoren.

Detentiecentrum Rotterdam

Elke eerste zondag van de maand vindt er een wake vanuit Stichting Mara plaats om 16:00 – 17:00 uur bij het detentiecentrum in Rotterdam. Voor meer informatie: klik hier.

Detentiecentrum Zeist

Elke eerste zondag van de maand vindt er een wake vanuit de Raad van Kerken plaats bij het detentiecentrum in Zeist om 16.30 uur. Voor meer informatie: klik hier.

Detentie Centrum Schiphol

Sinds november 1993 zijn er maandelijks wakes georganiseerd bij het Detentiecentrum Schiphol. Dit jaar vinden de wakes plaatst op de zondagen 4 mei, 10 augustus en 16 november 2025 om 15:30 uur op de bezoekers parking van het Justitieel Complex Schiphol. De wakes worden georganiseerd door de Dorothy Gemeenschap en het Jeannette Noelhuis. Voor meer informatie: klik hier